Українці та поляки тренуватимуться у повітрі

21/03/2014

У травні-липні 2014 року Україна та Польща проведуть в Івано-Франковську міжнародні навчання авіаційних підрозділів “Безпечне небо – 2014”.

З боку ВПС ЗС України залучатимуться екіпажі від п’яти авіаційних бригад - Івано-Франківської, Васильківської, Миргородської авіаційних бригад та екіпажі від Вінницької й Бориспільської авіаційних бригад транспортної авіації. Типи літаків відповідно – Су-27, МіГ-29, Л-39, Ан-26 та вертольоти Мі-8. З боку Республіки Польщі, за попередньою інформацією, братимуть участь повітряні судна 4-6 Ф-16 та 2-4 МіГ-29 та близько 120 чоловік.

Перший захід між підрозділами тактичної авіації (за часів існування Повітряних Сил) з відпрацюванням спільних завдань з охорони повітряного простору, протидії повітряному тероризму, перехоплення повітряних цілей, надання допомоги повітряним суднам за різних форс-мажорних обставин був проведений у 2011 році в Миргороді. З іншого боку виступала тактична авіація штату Алабама та Національна гвардія США з Каліфорнії, в рамках підготовки до забезпечення проведення чемпіонату світу з футболу “Євро-2012”.
Вибір редакції
Більше відео
Коментарі