Українці США відправили в Україну 3 контейнери медичної допомоги

21/08/2015

Міжнародний БФ "Кожен може" отримав три контейнери медичної гуманітарної допомоги від українських діаспор з Вашингтону, Орегону й Техасу. Перші партії гуманітарки вже надійшли до лікарень прифронтової зони: Маріупольську ЛШМД, Маріупольський пологовий будинок №2, Старобільську районну лікарню, Харківську обласну травматологію. Лікарні Артемівська, Селидового, Слов'янська та інші поки що чекають своєї черги.

"Ми дуже вдячні українській діаспорі в США, вони прислали саме те, що було потрібно. У свою чергу, ми формували запит, спираючись на заявки лікарень", - коментує координатор фонду Олена. - "Більшість лікарень, які отримають допомогу - районні. Для них, наприклад, якісний шовний матеріал - на вагу золота".

До лікарень надійшли медичні матеріали та обладнання для операційних прифронтових лікарень: шовний матеріал, стерильні хірургічні простирадла, рукавички, маски, халати, операційний інструментарій, дренажі, інтубаційні трубки, серветки для ран, ларингоскопи, катетери та ін.; обладнання для реабілітації (ходунки, каталки, вертикалізатори). Всього - близько 10 000 найменувань.

Міжнародний благодійний фонд "Кожен може" - це ініціатива швидкого реагування, яка виникла у відповідь на загострення кризи в Україні.
Фонд здійснює свою роботу за чотирма основними напрямками: програми допомоги внутрішньо переміщеним особам, програми розвитку сфери охорони здоров'я, програми швидкого реагування на надзвичайні ситуації (включаючи надання гуманітарної допомоги мешканцям зони АТО), програми розвитку волонтерства та благодійності.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі