Україна крокує до виробления "зелених" енергоносіїв

16/07/2014

За повідомленням Міністерства регіонального розвитку, на полігоні твердих побутових відходів №5 у селі Підгірці, Київська область, відкрили другу чергу будівництва електростанції на біогазі.

"Сьогодні для збільшення енергетичної незалежності України держава повинна підтримувати подібні проекти, стимулювати розвиток таких технологій. З цією метою, був підвищений коефіцієнт "зеленого" тарифу для введених в експлуатацію об'єктів, що працюють на біогазі, з 2,07 до 3". Найближчим часом очікується прийняття закону, який максимально стимулюватиме розвиток проектів вироблення енергії з альтернативних джерел", - зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України А.Білоусов.

Впевненні кроки України у реалізації проектів з виробництва альтернативних джерел енергії позитивно оцінив Посол США в Україні Джеффрі Пайетт: "Такі проекти, та підтримка їх з боку держави, приваблюють інвесторів зі всього світу. Сподіваюся, що подібні проекти в майбутньому допоможуть Україні стати енергетично незалежною державою.

Першу чергу біогазового комплексу було відкрито у 2012 році. Проект передбачає будівництво комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу для виробництва електроенергії. Термін роботи електростанції розрахований приблизно на 15 років. 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі