Україна долучається до міжнародної музичної ініціативи

13/05/2014

17 травня Україна вперше проведе День вуличної Музики - ініціативи, в якій беруть участь Литва, Грузія, Латвія, Данія та інші міста й країни Європи. Організатором заходу є 

Серед українських міст-учасників - Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Ужгород, Переяслав-Хмельницький, Тернопіль та Чернівці.

У столиці музика звучатиме від Хрещатика до вул.Грушевського, від Михайлівської до Софіївської площі, від Пейзажної Алеї й Андріївського узвозу до парку Шевченка. На вулицях міста лунатимуть музика різного стилю - рок, класика, фольк, й буде встановлено декілька майданчиків з фортепіано, на яких зможе зіграти кожен бажаючий.

Організатором свята в Україні є громадська організація Логістичний Штаб, заснована на волонтерських засадах в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2013 року, як ініціативна група допомоги Майдану. 10% від реалізації продукції будуть передані на благоустрій Києва.

День вуличної Музики- кожну третю суботу травня сотні виконавців різних музичних напрямків збираються разом у центрі своїх міст, щоб подарувати мешканцям та гостям міста частинку своєї душі, настрою і наповнити повітря атмосферою добра. Зазвичай до проекту приєднуються артисти цирку, актори театру, власники закладів формату streetfood місцеві кулінари і кондитери, майстри handmade, художники і т.д.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі