Україна дебютувала на органічній виставці в Німеччині

14/02/2014

Вперше в історії Україна була представлена на найбільшій міжнародній виставці органічних продуктів «БіоФах» (BioFach), яка відбулася 12-15 лютого 2014 у м.Нюрнберг.

Павільйон було організовано разом з українськими представниками органічного сектору в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), що впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

У павільйоні України були представлені 9 компаній-експонентів: 8 важливих виробників українського органічного ринку зі своєю органічною продукцією: зернові, олійні та бобові культури та перероблені продукти, овочі, лікарські трави та ароматичні рослини, а також дикороси (ягоди). Цими компаніями стали ТОВ «Агрофірма «Поле» (Черкаська обл.,www.agropole.com.ua), ПП «Галекс-Агро» (Житомирська обл., www.galeks-agro.com), ТОВ «Каспер» (Одеська обл., www.organico.od.ua), ТОВ «Чистий продукт – С» (Донецька обл., www.organicpro.com.ua), ТОВ «Ель Дорадо Оілс» (Київська обл.), ТОВ «Фірма «Діамант» (Полтавська обл., www.diamatltd.com.ua), ТОВ «Фітосвіт» (Вінницька обл.,www.phytosvit.com), ТДВ «Рівнехолод» (Рівненська обл., www.rivnefrost.com). Ще експонентом в павільйоні України був надавач послуг ТОВ «Органік Стандарт», перший український міжнародно акредитований сертифікаційних орган, який здійснює сертифікацію органічного виробництва в Україні (www.organicstandard.com.ua).

Національний павільйон України викликав значний інтерес з боку відвідувачів, особливо тому, що багато європейських імпортерів високо оцінюють потенціал України та українських органічних виробників як постачальників органічної продукції на міжнародний ринок. Зверху на павільйоні України звили своє гніздо і оселилися лелеки, а представників міжнародної спільноти гостинно пригощали короваєм, який спеціально для БіоФаху у вигляді карти України було спечено українським органічним виробником «Хлібіо» (Одеська обл.). Прийшовся до смаку відвідувачам стенду і український органічний березовий сік від компанії «Галс» (Чернівецька обл.) та напої з бузини і журавлини від ФГ Тізеш (ТМ «Пан Еко», Закарпатська обл.). Було представлено Органік бізнес-довідник України 2014, який включає операторів, виробників засобів захисту та добрив, учасників органічного сектору України, міжнародні проекти та сертифікаційні органи, а також Органічну карту України та Органічний кошик України.

Щорічну всесвітню спеціалізовану виставку органічних продуктів BIOFACH відвідує понад 40 тисяч людей з понад 120 країн світу.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі