Україна, Іран та Чехія знімають на Львівщині фільм

20/10/2015

На Львівщині (Львів та Трускавець) розпочалися зйомки ірано-чесько-український фільму "Осінні спогади". 

В основі сюжету - історія кохання і спогадів українського активіста, волонтера, який захоплюється музикою, але добровільно пішов служити в АТО, а після поранення приїжджає на лікування у Західну Україну; іракської дівчини-біженки та чоловіка, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку.

За словами продюсера Віктора Вілгелма, наскрізна тема фільму - пережита героями війна, яка незалежно від країни, приносить із собою біди простим людям. Проте під її тиском герої не втрачають головного - любові та людяності.

Одну з ролей у фільмі виконує актор Дмитро Лінартовича, відомого за головною роллю у фільмі "Той, що пройшов крізь вогонь": "Мій герой - доброволець з Донецька, який пройшов Майдан, а потім пішов в АТО захищати Україну. Після отриманого поранення він приїжджає у Західну Україну на лікування й вчиться жити заново. У мене багато друзів, які пройшли вже і важкі бої в АТО, і пережили не менше, ніж герой у фільмі, тому, слухаючи всі ці історії, я пропускав їх крізь себе, щоб сповна вжитися в образ".

Прем'єра фільму запланована на весну 2016 року в усіх країнах, які беруть участь у створенні кінокартини.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі