Українка перемогла на конкурсі A’Design Award & Competition 2020  

19/05/2020

Проєкт української дизайнерки Ольги Тахтарової визнали найкращим на міжнародному конкурсі A’Design Award у категорії "Дизайн упаковки".

Дизайнерка створила упаковку для нової серії морепродуктів та риби "WINETIME Seafood", що об’єднує понад 10 позицій. Робота над проєктом тривала півроку.

"Важливо було зберегти єдине сприйняття бренду і водночас допомогти покупцеві швидко зрозуміти, який саме продукт із серії він тримає в руках. Я вирішила зробити це саме через ілюстрації, а не фотозображення, оскільки саме так проста упаковка стала цікавішою і зрозумілішою", - коментує Ольга.

Більш впізнаваним та легким для прочитання зробили дизайн і контрастні кольори: синій — колір морських глибин, білий — символ свіжості, помаранчевий — фірмовий колір компанії та найяскравіша деталь дизайну.

"Було декілька проєктів, які я планувала подати на конкурс, але за попередніми оцінками саме упаковка для "WNETIME Seafood" набрала найбільшу кількість балів і вона ж була подана на конкурс", - додає дизайнерка.
Ольга Тахтарова працює в професійному дизайні 14 років. У 2015-му вона заснувала власну студію SOT B&D, що займається розробкою у сфері візуальної ідентифікації, упаковки, вебдизайну, ілюстрації. За 5 років Ольга встигла реалізувати понад 200 проєктів для українських та іноземних замовників: "Як льотчику потрібно "налітати" певну кількість годин, так і дизайнеру потрібно "напрацювати" на своєму робочому місці дуже багато. Настав час, коли я захотіла поділитися роботою з колегами на міжнародному рівні й отримати від них оцінку. Хотілося підняти для себе планку вище, подивитися, чи вийде в мене перемогти".

A’Design Award & Competition – найбільший у світі конкурс дизайну, на якому нагороджуються найкращі реалізовані проєкти, концепти, продукти, сервіси. Девіз організації «ArsFuturaCultura» - мистецтво для культури майбутнього. Перемога в конкурсі — це визнання компетенцій дизайнера світовою спільнотою. 

Докладніше про проект: https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=92361

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі