"Ukrainian Embroidery. Step in Time" - іноземним журналістам покажуть традиційну вишивку

03/05/2017

4 травня о 13:00 в ArtHub ІА "Укрінформ" відбудеться показ традиційних вишиванок "Ukrainian Embroidery. Step in Time" - захід, який засновники проекту OUTLOOK приурочили до конкурсу Євробачення-2017.

Мета івенту - продемонструвати представникам іноземних ЗМІ одне із культурних надбань українського народу - традиційну вишивка, яка прикрашає національний одяг та криє в собі глибокий символізм і історичний спадок.

Під час показу стародавніх та сучасних костюмів будуть передані тенденції, що не втрачають своєї актуальності з часом. 

Унікальні зразки старовинних костюмів надали власники галереї "Ukraina Аntiqua" Ігор Турейський та Максим Очкур: "Ще в кінці ХІХ та на початку ХХ століття, в Україні побутувало понад 200 технік вишивки, що згодом були витіснені хрестиком. В нашій колекції ми маємо речі оздоблені різноманітними техніками: заволіканням, низинкою, лиштвою, різними видами гладі, вирізуванням, виколюванням, змережуванням, штапівкою, хрестиком та іншими, також маємо речі з тканими елементами".

У колекції галереї - строї та елементи з Західного Полісся, Полтавщини, Чернігівщини, Вінниччини, Київщини, Черкащини, Закарпаття. 

Сучасна українська мода буде представлена сукнями дизайнерки Юлії Магдич, яка у своєму бренді об'єднала естетику українських національних традицій і моду нового джетсета. Візитна картка бренду - технічно складні об'ємні вишивки, розроблені за мотивами орнаментів, знайдених в музеях, приватних колекціях і краєзнавчих подорожах по Україні.

На сьогоднішній день бренд Yuliya Magdych представлений в 20 країнах Європи, США, арабських країнах і в 40 інших. Серед прихильниць творчості Юлії Магдич - знаменитості, редактори журналу Vogue, фешн-блогери, арабські принцеси і впливові it-girls.


Більше відео
Коментарі