Українець розробив програму для подорожі замками України

24/01/2017

Мобільний додаток "Замки України" - це найперша програма, яка дозволяє відкрити для себе нові історичні місця, а найважливіше вибрати для себе черговий замок для візиту. За допомогою додатку можна переглянути світлини, опис, місцезнаходження замків та прокласти маршрути до них.

"Додаток дозволяє глибше пізнати свою історію та наочно побачити інтерактивну мапу замків всієї України. Додаток доступний для Android смартфонів та планшетів, іOS версія - в розробці", - каже розробник Денис Заяць.

За його словами Дениса, програмою користуються понад 11 000 людей з різних країн (в основному, Україна, Польща, США).

"Патріотично і зручно. Добре, що в додатку не тільки інформація про замки, а й є можливість прокласти дорогу до них" (Mykyta Zavada).

"Правильное приложение. Очень понравилась программа, годится, как для коротких так и длительных путешествий по стране на авто. Познавательно, увлекательно, полезно! С помощью этой программы расширяешь знания об истории своей страны, больше ценишь и любишь свою прекрасную Украину" (Сергей Плахотин)

"Simple but efficient app, gives the information you need" (Fulvio Flamini)

"Мне понравилось. Интересное приложение - все замки нанесены на карту. Удобно, если собираешься куда-то ехать" (Людмила Зяхор)

Спробуйте зануритись у світ історії та архітектури України в новому форматі!


Більше відео
Коментарі