Українців знайомили з туристичними дестинаціями Литви

08/07/2016

Посол Литви в Україні Марюс Януконі: "Українці займають у нас п'яте місце по в'їзному туризму. Все більше українців приїжджають до Литви займатися бізнесом, навчатися. Що стосується України, то литовці також починають відкривати для себе вашу країну. Спочатку - Київ, тепер - Одесу".

У 2015 році Україна увійшла до ТОП-10 країн, де попит туристів на литовський турпродукт збільшився найбільше (27,1%). Здебільшого, такій динаміці посприяло покращення інфраструктури між країнами, а саме відкриття у минулому році нових авіарейсів Вільнюс-Київ та Вільнюс-Одеса (Також влітку 2016 був відкритий рейс Київ-Паланга).

За словами директора Державного департаменту з туризму при Міністерстві господарства Юргіта Казлаускене, важливо докладати зусилля для того, щоб туристи відвідували не лише Вільнюс, а й інші міста і регіони Литви, в яких можна побачити безліч цікавих і самобутніх об'єктів природної і культурної спадщини.

Як спосіб познайомити українців із туристичною Литвою, Державний департамент з туризму при Міністерстві господарства Литовської Республіки представив у Києві можливості і новинки литовського сектору туризму. Захід був покликаний не лише продемонструвати можливості литовського туризму, але й заохотити до двостороннього партнерства у сфері туризму. 

Під час неформального спілкування представники Литви зазначили, що поки Україна залишається для них Terra Incognita (здебільшого через відсутність реклами українського турпродукту, недостатньої кількості інформації у литовських ЗМІ щодо поточних подій в Україні, основних туристичних дестинаціях, тощо). Серед позитивних моментів подорожі в Україну литовці відмітили - відсутність візи, дешевизна відпочинку, зручне авіасполучення та низькі ціни на авіаквитки (від 20 євро).

Тож обидві сторони погодилися щодо необхідності зміцнення співпраці у туристичній сфері.

Після ділової частини заходу на всіх гостей чекав фуршет з напоями та стравами кулінарної спадщини Литви.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі