Учасники Саміту миру напишуть 10 заповідей децентралізації

01/07/2014

У перший день Саміту миру, який відбудеться в Києві 4-5 липня, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнесу з усіх регіонів України за допомогою іноземних експертів з вирішення проблем у комунікації (фасилітаторів) сформулюють 10 заповідей децентралізації – переліку цінностей, постулатів, які можуть забезпечити ефективність та результативність передачі широких повноважень територіальним громадам.

Для складення зазначеного переліку учасники Саміту – близько 200 осіб (у тому числі, Харківської, Луганської, Донецької областей) – будуть поділені на малі групи, в кожній з яких працюватиме один іноземний та один український фасилітатор. З переліком запрошених фасилітаторів можна ознайомитися на ФБ-сторінці Саміту.

«Так, ми вирішили запросити фасилітаторів з метою сприяння досягненню консенсусу між делегатами Саміту, оскільки ми чудово розуміємо, що на захід їдуть люди різні за місцем проживання, культурою, цінностями, світоглядом, тощо і можуть виникнути певні труднощі в комунікації. Власне Саміт слугує комунікативним майданчиком, який покликаний об’єднати людей незалежно від тих речей, які їх відрізняють один від одного», - коментує Ірина Фурсман, ГО «ICA-Ukraine», один з організаторів Саміту.

Окрім роботи в малих групах, у рамках заходу відбудеться широка панельна дискусія з експертами у сфері державного управління, консультації з юристами та круглі столи за регіональною ознакою (на Саміт їдуть численні команди Харківської, Черкаської областей).

«Плануючи Саміт ми ставили за мету об’єднати Україну (у тому числі, через децентралізацію). Однак, на наш погляд, починати процес об’єднання потрібно саме з регіонів, оскільки потужність, сила та процвітання держави безпосередньо залежать від розвитку її регіонів», - зазначає Світлана Саламатова, ГО «ICA-Ukraine».

З метою надання додаткової інформації щодо тематики, формату, результатів Саміту організатори запрошують представників мас-медіа до прес-руму, розташованому в готелі «Хілтон» на другому поверсі, де їм буде надана можливість отримати ексклюзивний коментар або інтерв’ю від партнерів (ініціаторів) заходу.

Акредитація журналістів за тел. 063 979 97 17 або е-поштою vvfreyd@gmail.com (Світлана).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі