У Замку Радомисль вдруге лунатимуть твори Шопена

04/06/2015

13-14 червня 2015 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль "Музика Фридерика Шопена під відкритим небом".

Протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунатимуть твори великого композитора у виконанні солістів Національної філармонії України та спеціально запрошених закордонних виконавців.

Для гостей фестивалю підготували спеціальні екскурсії по унікальному Музею української домашньої ікони та майстер-класи із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII ст. (Замок стоїть на місці першої в Центральній Україні паперової фабрики)

Урізноманітнити свій відпочинок можна буде катанням на човнах та стрільбою із арбалету. 

Свою участь у фестивалі уже підтвердили Яцек Кортус - лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів (I премія і Grand Prix na IX Miжнародному Шопенівському Конкурсі у Aнтоніні, I премія на Всепольському Конкурсі iм.Проф.Людвика Стефанського у Плоцьку); Інеса Порошина - солістка Національної філармонії України; Лариса Деордієва - лауреат всеукраїнського конкурсу піаністів ім..Лисенко, солістка Національної філармонії України.

Фестиваль відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Польського Інституту в м.Києві.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі