У "Парку Київська Русь" зустрінуться герої середньовічного бою

26/05/2015

30-31 травня, до Дня Києва та свята Трійці у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" відбудеться Чемпіонат України з історичного середньовічного бою "Зов героїв". Гості Парку повною мірою зможуть відчути атмосферу та енергетику лицарського турніру і напругу середньовічних масових баталій.

У змаганнях візьмуть участь кількасот бійців з усієї країни. Серед них і учасники національної збірної України з історичного бою, які нещодавно вибороли друге місце у чемпіонаті світу з цього виду спорту.

Розпочнуться змагання з бою "Стінка на стінку", в якому на великому ристалищі зійдуться понад 100 бійців. Потім бої проходитимуть у групових номінаціях "21 на 21 воїн" та "5 на 5 бійців". Паралельно відбуватимуться змагання з індивідуальної майстерності володіння мечем – двобої у номінаціях "меч – меч" та "щит – меч". У вечірній програмі в суботу, 30 травня, – нічна масова битва, стрільба з требушетів палаючими ядрами, шоу вогняних стріл.

1 червня святкування у Древньому Києві продовжиться. Зелені свята відзначать старовинними обрядами, веселими іграми та хороводами. Гостей Парку дивуватимуть оновленою театралізованою програмою, видовищними трюками на конях, презентацією коней історичних порід, а також IV Міжнародним фестивалем бойових мистецтв організації "Триратна", де юні бійці демонструватимуть навики у східних єдиноборствах.

Окрім того, протягом усіх трьох вихідних на території Древнього Києва працюватимуть експозиції історичного костюма, середньовічного кораблебудування, можна буде постріляти з лука, прокататися верхи на коні чи поні, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів.

Ціна квитка – 150 грн, пенсіонери – 75 грн, діти шкільного віку – 50 грн, дошкільники безкоштовно. Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Деталі на сайті parkkyivrus.com

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі