У Львові відбувся перший чемпіонат Європи з хортингу

31/10/2014

Перший чемпіонат Європи з хортингу серед кадетів і кадеток, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок відбувся у Львові 25-27 жовтня. Спортсмени змагалися у категоріях "двобій", "форма" та "показовий виступ".

Хортинг - повноконтактний комплексний вид бойового мистецтва, народжений в Україні. Даний вид спорту є важливою складовою патріотичного та духовного виховання молоді, відродження та розвинення українських бойових традицій, зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини шляхом залучення її до участі у змаганнях з хортингу.

Усього у чемпіонаті взяли участь 150 спортсменів з Польщі, Румунії та України.

Також у рамках Чемпіонату відбулася презентація проекту "Стратегія Патріот: хортинг – мистецтво перемоги", пріоритетами якої є патріотичне виховання дітей та юнацтва, любов до своєї рідної землі та свого народу, залучення до занять фізичною культурою і спортом, спортивний саморозвиток (навички самозахисту, захисту своїх рідних та друзів), орієнтування на місцевості, навички первинної медичної допомоги, моральна стійкість у екстрених ситуаціях, придбання навичок користування навчальною зброєю, засобами індивідуального захисту, скелелазіння, проходження відповідних ділянок місцевості з перешкодами.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі