У Львові створять кавове послання миру

04/09/2014

На міському святі "На каву до Львова", який відбудеться у Львові з 18 по 21 вересня, учасникам запропонують долучитися до проекту "Make coffee. Not war". Кожен, хто здійснить благодійний внесок, отримає кавову зернинку та зможе візьме участь у створенні величезного кавового панно. Мета соціальної акції - збір коштів для придбання необхідних речей для українських військових.

"Традиційно свято "На каву до Львова" тривало три дні, його відвідували 100-120 тисяч кавоманів. Цього року фестиваль триватиме чотири дні. Якщо понад 100 тисяч людей відвідає фестиваль і пожертвує хоча б 1 гривню, ми зможемо зібрати чималу суму для підтримки української армії", – повідомив організатор свята Андрій Сидор.

Запрошення взяти участь у соціальному проекті з радістю прийняли місцеві ресторатори - 1 гривня з кожного проданого горнятка кави піде на потреби української армії .

Програмою свята також передбачені: Кавова ВелоМИЛЯ, Кавовий ярмарок, Кавовий тур та КаваEXPO (виставка виробників обладнання та аксесуарів, п’ять офіційних національних чемпіонатів під егідою SCAE).

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі