У Києві "запалили" Площу Зірок

17/11/2015

На перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної й Спортивній площі у Києві відкрили Площу Зірок - символ визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту.

14 листопада були закладені перші 9 іменних зірок: актор й телеведучий Володимир Горянський, актриса театру і кіно Ада Роговцева, співаки Оксана Білозір, група С.К.А.Й, ТНМК, The Maneken і NIKITA, а також боксер, чемпіон світу за версією WBC, Віктор Постол.

Особливе місце на Площі Зірок видатних українців зайняла іменна зірка Богдана Ступки. 

Пам'ятні знаки на Площі Зірок виготовлені з латуні і вмонтовані у плити розміром 30 на 60 см. Всього Площу Зірок розрахована на закладку більше 100 іменних зірок.

"Ми очікуємо максимального залучення українців у створенні історичної та культурної спадщини країни, а також хочемо, щоб на Площі Зірок з'являлися нові і нові імена талановитих українців", - прокоментувала відкриття Площі зірок один з організаторів проекту керуюча МФК Gulliver, Лілія Жвава.

Нові зірки запалюватимуться на Площі Зірок після декількох етапів відбору, який буде заснований на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver та голосуванні за найдостойніших представників тієї чи іншої категорії на сайті проекту.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі