Байкери приготують у Древньому Києві особливий плов

15/07/2014

19 липня у Древньому Києві "Парк Київська русь" відбудеться четвертий байк-пікнік, організаторами якого виступили Парк та Клуб Skulls MC Україна.

Кожен охочий зможе випробувати свою силу та спритність у підніманні гирі, в армреслінгу, бігові "по серпантину", взяти участь у "пивному" чемпіонаті (найшвидше випити кухоль безалкогольного пінного напою та найбільше разів підняти кег). На переможців чекатиме справжній байкерський плов, приготовлений на відкритому вогні за особливим рецептом.

А ще можна буде порівняти силу і красу коней живих та сталевих: у брабансонів та шайр із Княжої конюшні Древнього Києва чи у "харлеїв" і "бех"? Хто більш "тюнінгований": фризи й арабські скакуни чи ексклюзивні кастоми, виготовлені на замовлення?

У вечірній програмі: запалювання байкерського вогнища, стрільба з требуше палаючими ядрами, шоу вогняних стріл, виступи музичних гуртів України.


У неділю, 20 липня, у Парку відбудеться виставка-показ племінних коней "Небесні коні" - понад 20 порід, зібраних з усього світу. На таких конях свого часу їздили богатирі та лицарі, королі та полководці. А під час модного кінного дефіле можна буде побачити обладунки вершників та кінську збрую різних епох і народів.

Гості побачать захоплюючі трюки у виконанні княжих вершників. Вони їздитимуть на конях задом наперед і догори ногами, покажуть майстерність аланської їзди (одразу на двох конях) і стройової підготовки княжої дружини. Також витязі з княжої дружини будуть змагатися у верховій стрільбі з лука. Для всіх охочих влаштують фотосесію з кіньми. 

Протягом двох днів можна буде поспостерігати за лицарськими боями у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування "Витязь Київського Дитинця" - на ристалищі схрестять мечі спортсмени з Києва, Харкова та Сум.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований у с.Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутками від ст.м "Видубичі" або власним транспортом.

Ціна квитка: 100 грн, пенсіонери – 50 грн., школярі – 10 грн., дошкільники безкоштовно.

Більше про Парк на сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі