У Древньому Києві покажуть "Небесних коней"

10/07/2014

12 липня Древній Київ в "Парку Київська Русь" запрошує на свято гармонії людини й природи - виставку-показ племінних коней "Небесні коні".

Гості Парку побачать захоплюючі кінні трюки у виконанні княжих вершників, які їздитимуть на конях задом наперед і догори ногами, покажуть майстерність аланської їзди (одразу на двох конях) і стройової підготовки княжої дружини. Також витязі з княжої дружини будуть змагатися у верховій стрільбі з лука.

Презентація Першого живого музею коней історичних порід стане "родзинкою" програми. Глядачам презентують більше двадцяти різноманітних порід коней, зібраних з усього світу. На таких конях свого часу їздили богатирі та лицарі, королі та полководці. А під час модного кінного дефіле можна буде побачити обладунки вершників та кінську збрую різних епох і народів.

Для всіх охочих влаштують фотосесію з кіньми.

13 липня мешканці Древнього Києва запрошують на святкування Дня води. На вуличках середньовічного міста можна буде зустріти русалок, водяників і самого володаря водного царства Нептуна.

Дивовижний світ слов’янських міфів та легенд відкриється у театралізованих постановках про богиню кохання й краси Ладу та її сина Леля, богиню родючості Живу та її суперницю Марену. Буде відтворено обряд про чудодійні властивості Живої та Мертвої води.

На майстер-класах із народних ремесел можна буде виготовити власноруч оригінальні сувеніри, в історичній костюмерній – переодягнутися в яскраві костюми та влаштувати фотосесію, в тирі – постріляти з лука, на монетному дворі – викарбувати монетку на щастя.

Також у ці дні відбудуться лицарські бої у рамках Міжнародного турніру з історичного фехтування "Витязь Київського Дитинця".

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Дістатися можна маршрутками від ст. м. "Видубичі" або власним транспортом.
Ціна квитка: 100 грн, пенсіонери – 50 грн, школярі – 10 грн, дошкільники безкоштовно.
Деталі на сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі