У Тель-Авіві вперше відбудеться Ізраїльсько-Український форум підприємців

06/12/2016

Організація "Israeli Friends of Ukraine" та Global Ukrainians ініціюють Ізраїльсько-Український форум підприємців (Israeli - Ukrainian Entrepreneurship Forum), який відбудеться 14-15 грудня 2016 року в Тель-Авіві (http://iualliance.com/).

Тема форуму: "Нова ера ізраїльсько-українських відносин: задачі та можливості".

Подія спрямована на створення платформи для нових успішних бізнес-проектів, співробітництва як у сфері бізнесу, так і соціального підприємництва, спільного вивчення тенденцій ринків в Ізраїлі та Україні та пошуку пріоритетних для інвестицій галузей.

Серед задач форуму – побудувати проактивну бізнес-спільноту між ізраїльськими та українськими представниками, а також створити умови для потенційного бізнес-партнерства в різних напрямках. Проте організатори мають більш глобальну ідею, а саме, створення постійно діючого профеcійного нетворкінгу між країнами - Israeli-Ukrainian Alliance (IUA), який сприятиме здійсненню реальних проектів на міжнародному рівні та розвитку потенціалу країн у різних сферах.

Анна Жарова, один iз організаторiв форуму: "Ми запрошуємо представників бізнесу та громадьскiх органiзацiй взяти участь у заході. На спеціалізованих панелях будуть обговорюватися питання експорту, інновацій, інвестицій у таких галузях як IT, інвестиції, зелена енергія, сільське господарство, туризм і т.д". 

Форум здійснюється за підтримки канадського фонду Ukrainian Jewish Encounter, Посольства України в Їзраїлі, Міжнародних Авіаліній України, Stairway soft та WNISEF.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі