У "Парку Київська Русь" покажуть породи собак, які супроводжували князів на полюванні

06/04/2016

9 та 10 квітня "Парк Київська Русь" запрошує на програму "У світі тварин", яка продемонструє, як співіснували і взаємодіяли люди і тварини у продовж тисячоліть. Зірками заходу звісно стануть коні історичних порід з княжої конюшні Древнього Києва. Окрім того, можна буде поспілкуватися з потішним осликом, гордовитим козликом, кучерявим бараном і пухнастими кроликами.

Цікавим стане показ мод. На нього запрошуються тандеми господарів з їхніми домашніми улюбленцями, одягнені в одному стилі. Показ відбудеться у трьох номінаціях: "гламур" – люди та тварини мають бути в одязі з бантиками, рюшами, стразами та іншими атрибутами гламуру; "українська тематика" – доречні вишиванки, коралі, віночки, шаровари, тощо; "екзотика" - тварин одягають в цікаві костюми (такса-сосиска, кіт-пірат та інші веселі образи).

Багато цікавого гості «Парку Київська Русь» дізнаються на презентації найдревніших порід собак, які жили у Київській Русі. Це були мисливські собаки, що супроводжували князів на полюванні, заганяючи зайців, лисиць, вовків чи кабанів. Також цікавим для гостей стане хенлдінг – виставка високопородних собак.

І головне: жителі древнього Києва запрошують відвідувачів приїжджати на це свято зі своїми братами меньшими - учасників програми вишикують на великому ристалищі і глядачі самі визначать трьох переможців свята. Переможці та їхні господарі отримають нагороди від самого князя київського.

Програму доповнять цікаві конкурси і майстер-класи для гостей Парку, веселі танцювальні флеш-моби і дружні хороводи. Можна буде розважитися катанням верхи на конях та в екіпажі, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної.

9 квітня у Древньому Києві пройдуть лицарські бої в рамках турніру з історичного бою "Витязь Київського Дитинця".

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі». Ціна квитка – 150 грн, для пенсіонерів і студентів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі