У мультфільма "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" з'явився офіційний постер

30/11/2017

"Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Фільм знаходиться на стадії виробництва, але права на його прокат попередньо продані на більш ніж 30 територій, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Розробкою й виробництвом мультфільму займається українська студія FILM.UA Group.

На офіційному постері зображені головні герої: норовлива, чарівна княжна Міла, її коханий, мандрівний актор Руслан, його друг Нестор, батько Міли, київський князь Володимир; кумедний Хом’як Вінницький та головний антагоніст картини, чаклун Чорномор.

На початку грудня відбудеться офіційна прем'єра першого трейлера мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила". 
Про мультфільм: Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Прем'єра мультфільму відбудеться 7 березня 2018 року. 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі