У мережі з'явився офіційний трейлер "Кіборгів" (відео)

31/10/2017

За їхніми спинами - матері, жінки, діти і ціла Україна! Це історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у статусі, походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця!

Команда фільму "Кіборги" презентувала офіційний трейлер і постер художнього фільму Ахтема Сеітаблаєва. 

"Кіборги" - фільм не про війну, а про мир, який зароджується всередині цієї війни. Його герої багато міркують про те, чому все це сталося, навіщо вони тут і яку країну хочуть побудувати.

"Ми дуже старалися показати у фільмі історію людей, які, незалежно від освіти, та професії, приїхали захищати Україну. Це не лише воєнна історія, скільки історія про смисли. Наш фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. Тут ви побачите внутрішні конфлікти, любов, дружбу і силу духу. А ще для них не важливо, якою мовою вони говорять – важливо те, що стоїть за їхніми словами", - поділився режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

«П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів. Серед героїв фільму є представники ЗСУ та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі", - додала сценарист Наталя Ворожбит.

Фільм виходить на екрани 7 грудня.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі