У КИЄВІ ВРУЧИЛИ KYIV TOURISM AWARDS

28/09/2016

27 вересня, з нагоди відзначення Міжнародного та Всеукраїнського Дня туризму, у Києві відбулася знакова для туристичного ринку столиці подія – церемонія вручення Кyiv Tourism Awards 2016.

З вітальним словом до учасників заходу виступили депутат Верховної Ради України, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова, начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко, а також директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, який у відеозаписі привітав присутніх із Всесвітнім Днем туризму.

Зі словами вдячності та побажаннями розвитку й процвітання українському туризму звернулися зі сцени переможці у 14 номінаціях. За підсумками інтернет-голосування і голосування Організаційного комітету, нагороду Кyiv Tourism Awards-2016 отримали:

* "Київський Супутник" ("Кращий туристичний оператор в'їзного іноземного туризму");

* "Pan Ukraine" ("Кращий туристичний оператор з внутрішнього туризму");

* InterContinental Kiev ("Кращий готельний комплекс 5*");

* "Хрещатик" ("Кращий готельний комплекс 4*");

* "Турист" ("Кращий готельний комплекс 3*");

* Dream Hostel ("Кращий хостел");

* "Канапа" ("Кращий ресторан національної кухні");

* "Интересный Киева" ("Краще екскурсійне бюро");

* "Украинская Туристическая газета" ("Краще висвітлення туристичних заходів у ЗМІ");

* "Міжнародні авіалінії України" ("Кращий туристичний авіаперевізник");

* Folk.ua ("Кращий в номінації подієвого туризму");

* Dinadis ("Кращий туроператор ділового туризму");

* Олексій Євченко ("За особистий внесок у розвиток туризму м.Києва");

* "Чорнобиль -тур" ("За розвиток активного/екстремального туризму").

Подарунком для всіх присутніх став виступ співачки Світлани Тарабарової.

Церемонія Кyiv Tourism Awards - ініційований Управлінням туризму Департаменту економки та інвестицій КМДА захід покликаний підвищити стандарти сервісу, налагодити ефективну комунікацію та взаємодію з ключовими суб’єктами туристичного бізнесу столиці задля розвитку Києва як конкурентного європейського міста для туриста, відзначити кращі ініціативи гравців ринку та продемонструвати інвестиційний потенціал Києва у туристичній сфері.

За показниками управління туризму КМДА, 2016-й рік став найефективнішим у контексті реалізації цільової програми та спільних проектів з представниками бізнесу в сфері міжнародних відносин (проведено понад 33 різних заходів для формування туристичної привабливості Києва, приріст туристичного потоку, у порівнянні з 2015 роком, збільшився у понад 2 рази).

Партнерами заходу виступили: Департамент туризму і курортів МЕРТ; Департамент економіки та інвестицій КМДА; Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» та Робоча група з туризму американської торгової палати.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі