У Києві розпочалися зйомки фільму про Голодомор в Україні

05/03/2018

3 березня у Києві розпочалися зйомки політичного трилеру "Гарет Джонс" режисера Аґнєшки Голланд, спільного виробництва Польщі (Film Produkcja), України (FILM.UA Group, Kinorob) та Великобританії (Crab Apple Film).

Окрім Києва, зйомки відбудуться у Київській області, де будуть відзняті сцени подорожі головного героя Радянською Україною; частина сцен, дія яких відбувається у Москві, буде зафільмована в Харкові. Згодом робота над стрічкою продовжиться в Польщі та Шотландії.

Синопсис: У 1933 році валійський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на "радянську утопію", яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману "Колгосп тварин" Джорджа Орвелла.

Прем’єра фільму запланована на 2019-й рік.

За новинами проекту можна слідкувати на сторінці у Facebook.Вибір редакції
Більше відео
Коментарі