У Києві ближче познайомлять з програмою "Турист України"

27/02/2018

28-30 березня у Києві (Міжнародний виставковий центр) відбудеться найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT'2018 "Україна – подорожі та туризм".

Більше 250 національних і світових туроператорів з 25 країн представлять різноманітність маршрутів для внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму.

UITT закріпила за собою репутацію – головної події туристичної сфери України, міжнародного масштабу. Тут збираються ключові гравці туристичного ринку, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, для того щоб презентувати нові туристичні напрямки та ціни, укласти ділові контракти, обговорити проблемні питання галузі, а головне в цілому позначити основні тренди розвитку туристичного ринку на найближчий рік.

Щорічно виставку відвідують понад 20 000 профільних фахівців туристичної галузі з усіх регіонів України та  більш ніж 30 країн.

Свою участь в UITT'2018 підтвердили компанії з Італії, Китаю, Мальти, Мальдівської Республіки та США. На виставці будуть представлені національні стенди: Болгарії, Угорщини, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Кіпру, Куби, Марокко, Словаччини, Словенії, Палестини, Туреччини, Тунісу, України, Шрі-Ланки та стенд регіону Каталонія.

Організатор виставки  - "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc) спільно з партнерами підготував насичену ділову програму: круглий стіл Української Асоціації активного та екологічного туризму; заходи, організовані Національною Туристичною Організацією України, присвячені новій програмі "Турист України"; гастрономічний туризм; відкриті семінари та презентації на стендах національних і закордонних експонентів.

Виставка проходить за підтримки: Всесвітньої туристичної організації UnitedNationsWorldTourismOrganization (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України, Національної туристичної організації України (НТО).

Весняна туристична виставка UITT  – це головне місце зустрічі професіоналів туристичного бізнесу, майданчик для презентації повного спектру туристичних послуг, встановлення партнерських відносин і підписання вигідних контрактів.

Читачі сайту Good News about Ukraine можуть відвідати захід безкоштовно з промокодом GOOD для реєстрації http://www.uitt-kiev.com/uk-UA/visitors/get-e-ticket.aspx

Акредитація представників ЗМІ: Олександр Казмиришин +380939738616, e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі