У Каннах покажуть фільм спільного виробництва України, Франції та Ісландії

16/04/2018

З 8 по 19 травня відбудеться 71-й Каннський міжнародний кінофестиваль, де відбудеться прем’єра українського повнометражного художнього фільму "Жінка на війні" режисера Бенедикта Ерлінґссона.

Фільм "Жінка на війні" розповідає історію незалежної жінки Халли. Халла – диригентка хору, їй під 50, однак за лаштунками тихої рутини вона веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Халла планує свою найбільшу та найсміливішу операцію, вона отримує неочікуваного листа який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Халла готується покинути свою роль диверсанта та захисника нагір’я, щоб виконати свою мрію стати матір’ю, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб нанести алюмінієвій промисловості руйнівний удар.

Фільм було створено у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки тривали 8 тижнів та охопили різні локації в Ісландії та Україні.

Прем’єра фільму проходитиме в рамках конкурсної програми "Semaine de la Critique" ("Тиждень критики"), яка є однією з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю. Також українська кіноіндустрія буде представлена Національним павільйоном на кіноринку фестивалю Marché du Film.

Програма заходів Українського національного павільйону об'єднуватиметься під вже традиційним слоганом #UkraineIsYourDestination. Серед заходів роботи павільйону:

  • коктейльний прийом від Одеського міжнародного кінофестивалю –13 травня;
  • бізнес-ланч "Meet Ukrainian Producers" - 15 травня;
  • коктейльний прийом для партнерів від КМКФ "Молодість";
  • українська вечірка для іноземних партнерів – 16 травня.

"Маємо щире переконання, що в рамках кінофоруму Україна буде яскраво представлена не лише на кіноринку, а й у фестивальній програмі. Україна стає сильною кінематографічною країною і це ще раз підтверджує, що такі результати можливі лише спільними зусиллями усіх представників індустрії", – зазначив Голова Асоціації кіноіндустрії України Володимир Яценко.

Marché du Film – міжнародний кіноринок, який проходить паралельно з Каннським кінофестивалем і щороку стає найбільшим у світі майданчиком для зустрічей професіоналів кіноіндустрії, купівлі та продажу прав на фільми та пошуку партнерів для спільного кіновиробництва. Кіноринок збирає більш ніж 12 000 акредитованих учасників, серед яких тисячі продюсерів, байєрів, дистриб’юторів та відбірників фестивалів.

 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі