"Червоне золото" на полях Херсонщини

02/11/2016

Іран і Індія визнані головними постачальниками шафрану в світі. Їх шафран цінується дуже високо - 3-15 євро за грам. 

Щоб засадити на Херсонщині земельну ділянку площею 30 соток Лариса Боден витратила на сировину більше 1000 євро (1 кг цибулин шафрану коштує 7 євро). Культура багаторічна, буде плодоносити протягом 7 років. Про вигоду, жінка каже, говорити зарано: "Шафран називають червоним золотом, він неймовірно цінний. За 1 грам спеції дають 1,5-2 євро в залежності від сорту і способу збору. Зібраний промисловим чином шафран цінується менше. Ми ж його збираємо вручну рано вранці, коли квітка ще закрита. Після цього відносимо в темне місце, відокремлюємо три рильця з бутона. Ці рильця кладуться в герметичну сушку. Так вдається зберегти всі його смакові якості і аромат".

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) охоплює чотири південні області України: Херсонську, Миколаївську, Одеську та Запорізьку. Фінансується Міністерством закордонних справ Канади (Global Affairs Canada), реалізується і співфінансується менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). Одним з напрямків роботи проекту є пошук альтернативних культур, які могли б значно збільшили прибуток малих і середніх фермерських господарств в даному регіоні.

Батат, аспарагус, і інші культури, які українським фермерам здаються екзотичними, але при цьому вкрай затребувані на європейських ринках. А з недавніх пір до них приєднався шафран.
Перше в Україні експериментальне поле шафрану було посаджено на початку 2016 року завдяки фінансовим інвестиціям, інформаційній, освітній підтримці з Європи і Канади.

Молоде об'єднання сільгоспвиробників Каховського регіону вже зібрало свій перший урожай. Поки що це зовсім невеликі обсяги: всього 50 соток, з яких було зібрано 1,2 кг спеції. Однак, з огляду на цінність прянощі, це не так уже й мало.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі