Туристичне свято відбулося у Кам'янці-Подільському

25/04/2015

25 квітня Кам'янець-Подільський урочисто відкрив туристичний сезон 2015.

На туристичному форумі містяни та гості з різних міст України мали змогу почути й побачити презентації вже існуючих та перспективних для промоції локального турпродуктів, а саме: "Подорож у підземелля" (про спелеотуризм у печері Атлантида) та романтичних місць, на які багатий регіон (тур.продукт від талановитої молоді міста), Фестиваль повітроплавання, вуличного арт-мистецтва "Республіка", Соборна-Фест, Октоберфест, фестивалі східного, оперного мистецтва, кави, а також напрямки розвитку зеленого туризму.

Після форуму учасники змогли побачити урочистий старт новинки сезону - екскурсія містом електромобілем

Представники медіа-сфери, які також приїхали на відкриття турсезону взяли участь у квесті - складення мапи старого міста із пазлів, які були розкидані на різних майданчиках. За дві з половиною годиною медійники змогли побувати у гостях Римської та Османської імперій, Речі Посполитої, Київської Русі, Середньовіччя, Трипілля, Великого Князівства Литовського, а також вірменах, литовців та українців.

З нагоди свята юні кондитери спекли тисячі пампухів, якими виклали Стару фортецю. Кожен, хто був присутній на площі Польский ринок (Старе місто) зміг отримати на згадку солодкий сувенір.

На локації "Містечко подільських сувенірів" можна було побачити талант та креатив українських майстрів: сувеніри, вишиванки, вироби з дерева, бісеру, соломи, кераміки, тощо.

Завершилося свято концертною програмою біля міської Ратуші.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі