Туристичне Тернопілля. Як додати нових емоцій - 7 порад

01/09/2016

Плануючи подорож, мандрівники зазвичай запитують у всесильного Гугл наступне: "Що подивитися?", "Де поїсти/заночувати/розважитися?", тощо. Звісно, мало, хто цікавиться місцевими мешканцями. 

Люди на Тернопольщині - саме той елемент туристичного бренду "Тернопілля. Нові емоції", який справляє набагато більше враження, аніж природні красоти чи архітектура області. Чому? Природні ландшафти - то не є заслуга людей, а всі величаві споруди, якими славиться регіон, не виросли самі по собі. Вони є творіння людських рук. 

Тому, якщо ви вперше мандруєте на Тернопільщину, не бійтеся заблукати, піти невірним чи невигідним шляхом, проспати свою зупинку, зійти не на тому розі, тощо. Як мінімум двоє тернопільчан відгукнуться на ваше запитання й у деталях розкажуть, що, де і як. А ще тернопільчани створюють по-справжньому домашню атмосферу: відчуття гостинності просто зашкалює.

Однак, якщо говорити про професійний підхід до розвитку регіонального туризму, все ж варто відійти від аматорства та дещо відкорегувати:

1. Відкрити в обласному центрі та інших туристично привабливих містах діючий туристично-інформаційний центр (бажано в центрі чи у приміщенні міськради).

2. Облаштувати у містах, які позиціонуються як туристичні дестинації (Збараж, Кременець, Вишнівець), зрозумілі для туристів вказівники до головних аттракцій місцевості, інакше пошук цікавих місць перетворюється на справжній квест.3. В обласному центрі розмістити (як соціальну рекламу) плакати з туристичними родзинками міста (області) та схеми, як до них пройти (проїхати) від поточного місцезнаходження (на зупинках громадського транспорту, як варіант, або у людних місцях).

4. Налагодити випуск та продаж сувенірної продукції (у різних формах, форматі, стилі).

5. Розмістити в обласному центрі (залізнична станція, автовокзал, або ж місцях, які користуються популярністю серед гостей міста) туристичну мапу області.

6. Пожвавити роботу екскурсійних бюро з рекламування туристичних пропозицій, особливо у святкові та вихідні дні.

7. Окрім традиційних сувенірів з подорожі, туристи завжди шукають якісь смаколики. У співпраці з популярними у Тернополі закладами харчування (наприклад, "Старий млин", "Файне місто") сформувати набір із тернопільських смаколиків а-ля "Смачна торбинка на згадку про Тернопілля". Такий маркетинговий хід також сприятиме просуванню продукції місцевих виробників.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі