TripAdvisor готує маркетинговий план для популяризації Києва

14/11/2016

Антон Тараненко: "До кінця поточного року ми будемо знати, яким чином через популярний ресурс TripAdvisor ефективно просувати Київ як туристичну дестинацію. Наразі фахівці порталу готують маркетинговий план".

Крім того, у ході зустрічі з Томасом Бангертом, директором TripAdvisor в Європі та Північній Африці, було досягнуто домовленості щодо передачі Управлінню туризму права керувати сторінкою про Київ на порталі (редагування та наповнення її унікальним контентом ).

Такі результати принесла Києву участь у Всесвітній туристичній виставці World Travel Market, яка проходила у Лондоні з 3 по 7 листопада. Столицю представляли начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко, представники туроператорів "Арктур", "Київський Супутник", "Альбатрос Тревел" та Асоціації лідерів турбізнесу України. 

Під час виставки представники київської делегації провели зустрічі з представниками турбізнесу різних країн (Болгарія, Італія, Бельгія), ділилися досвідом щодо системи підрахунку туристів, врегулювання екскурсійної діяльності; домовилися про розміщення у бортових журналах компанії Wizz Air інформації про Київ (зокрема, йдеться про публікацію у грудневому номері)

Участь Києва у заході стала гарною нагодою для інформування європейської спільноти щодо підготовки Києва до проведення пісенного конкурсу Євробачення. За словами А.Тараненка, іноземних журналістів цікавив поточний стан готовності головних локацій конкурсу, подальші перспективи та власне готовність міста й киян до прийому гостей. Питання безпеки в інтерв'ю та ексклюзивних коментарях представники європейських медіа майже не піднімали.

У контексті конкурсу до виставкового стенду підходили представники digital-компаній, які пропонували свої послуги із впровадження новітніх систем для популяризації туристичного бренду Києва та просування міста як туристичної дестинації. 

Загалом, А.Тараненко позитивно оцінив результати участі міста Києва у виставці. Єдине, на його думку, над чим наступного разу потрібно краще попрацювати це: фінансове забезпечення участі у заході, залучення більшої кількості представників столичного турбізнесу та посилення привабливості виставкого стенду (як його розміщення на виставці загалом, так і зовнішнього оформлення, зокрема).


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі