Третій Ukrainian Fashion Show у Чикаго

15/06/2015

21 червня в Чикаго (штат Іллінойс, США) відбудеться "Ukrainian Fashion Show 2015" - щорічний показ колекцій українських дизайнерів в США, який організовується креативною агенцією UaModna.

Це вже третій показ українських дизайнерів в Чикаго, головна мета якого - презентація робіт українських дизайнерів/брендів місцевому населенню та українській діаспорі.

Участь у показі підтвердили:
Альона Сереброва (Київ)
– дизайнерка, учасниця Ukrainian Fashion Week, "Volvo-Неделя моды в Москве", постійна учасниця Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris. Бренд Serebrova представлений не лише в Україні, але й у бутіках Європи та Азії.

Анастасія Іванова (Київ) дизайнерка, власниця бренду "Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova", випускниця найпрестижнішої школи дизайну в світі - Instituto Marangoni Paris, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

Наталія Коваль (Нью-Йорк)дизайнерка, студентка Нью-Йоркського інституту моди і технологій; її сукню одягала Мішель Обама під час семінару моди Fashion Education Workshop.

Лєна Васенко (Івано-Франківськ) – дизайнер-модельєр, шила сукні для Анни Заячківської ("Міс Україна 2013") для конкурсу "Міс світу 2013".

"Синій Льон" (Дніпропетровськ) – бренд одягу, який спеціалізується на пошитті українських традиційних тканинах виробів.  


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі