Товариство Червоного Хреста України спростовує недостовірну інформацію пані Богомолець

20/02/2014

Сьогодні, 20 лютого, в українських соцмережах з’явилася інформація про те, що Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) відмовилося прийняти і розмитнити вантаж ліків, які прибули літаком від Канадського Червоного Хреста, і передати гуманітарну допомогу для потреб Майдану.

ТЧХУ заявляє, що не отримувало офіційної пропозиції Канадського Червоного Хреста про надання термінової гуманітарної допомоги. Всі заяви пані Богомолець не відповідають дійсності і створюють додаткову напруженість в складний для українського народу час.

Підтримка Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, українських виробників ліків у достатній мірі забезпечують роботу загону першої допомоги, який тільки за період з 18 по 20 лютого надав допомогу понад 300 постраждалим особам в середмісті Києва.

Сьогодні був серйозно поранений бойовою кулею волонтер загону Котляревський Роман. Невідомо, з якого боку було вчинено постріл. І дуже не хотілося аби стрільба по волонтерах Червоного Хреста була наслідком неправдивих висловлювань. Президент ТЧХУ в телефонній розмові нагадав міністру МВС про неприпустимість будь-якого насильства до співробітників Червоного Хреста, медиків і журналістів.

Також  у соцмережі з'явилася інформація про те, що Червоний Хрест України просить людей робити грошові внески у розмірі 150 $ для допомоги постраждалим на Майдані (http://www.justgiving.com/UkrCrisisRelief). Червоний Хрест офіційно спростовує інформацію щодо збирання коштів і просить людей виважено реагувати на неправдиву інформацію.

Прес-служба Товариства Червоного Хреста України


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі