ТОП-8 must do в "українському Парижі"

21/12/2015

Чернівці ("український Париж") - історична столиця Буковини. Понад 100 років регіон знаходився під владою Австро-Угорської імперії, яка подарувала місту розкішну архітектуру й атмосферу старої Європи.

Затишні й старовинні Чернівці можна оглянути всього за день, але є те, що туристам радять обов'язково зробити під час перебування у місті.

1. Залізти на великий триколісний велосипед на Турецькій площі, щоб побачити найвищу точку всієї рівнинної частини України - гору Берда.

2. Звірити час з місцевим (віденським), який понад 200 років показує сонячний годинник, розташований на одній із сторін костелу Воздвиження Святого Хреста.

3. Заграти на роялі, встановленому на площі Філармонії, угорську рапсодію №2 Ференца Ліста, який гастролював у Чернівцях.

4. Прийти на Центральну площу о 12:00, щоб почути мелодію "Марічки", яку щодня на всі чотири сторони світу виконує сурмач з балкону вежі міської ратуші.

5. Потриматися за пам'ятник трояндам, що на фасаді Художнього музею. Подейкують, що колись вулиці Чернівців підмітали букетами з троянд.

6. Посидіти у кованій кареті, що на вулиці Ольги Кобилянської.

7. Знайти на Алеї зірок (Театральна площа) зірку Володимира Івасюка й пошепки проспівати "Червону руту", щоб вшанувати його пам'ять.

8. Завітавши до Резиденції буковинських митрополитів, зайти до семінарської церкви так, щоб на голову не впав мальтійський хрест.

Джерело


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі