ТОП-5 морських курортів Одеської області

13/06/2014

Морські курорти Одеської області користуються високим попитом серед українців, адже регіон попонує не лише поніжитися на узбережжі Чорного моря, але й підлікуватися у цілющих лиманах, відвідати чимало цікавих місць.

Селище Затока (40 км від Одеси)

Туристичний сезон починається всередині травня й триває до вересня.

Відпочинок приваблює туристів піщаними пляжами (понад 5 км у довжину й близько 100 м в ширину), розвиненим ринком житла (приватні садиби, готелі, бази відпочинку. Вартість проживання однієї людини в день - 30-50 грн. у червні; найвищі ціни на житло - серпень).

Зазвичай, туристи приїздять до Затоки із залізничного вокзалу Одеси - або електропотягом, або маршрутним таксі.

Кароліно-Бугаз (60 км від Одеси)

Курорт фактично є частиною Затоки. Вода у Чорному морі дещо чистіша, аніж в Затоці (можливо, через меншу кількість відпочиваючих). Менше тут й розважальних закладів.

Разом з тим, Кароліно-Бугаз приємно здивує гостей сервісом - цілодобово гаряча й холодна води у більшості помешкань; кондиціонери, телевізори і холодильники. Вартість номерів - 80-200 грн. на одну людину в день; харчування вартує - 50-80 грн. на добу. Найвищі ціни - кінець липня - кінець серпня.

Сергіївка

Місцина унікальна наявністю лиману з цілющими грязями. За радянських часів курорт був справжнім місцем паломництва - будувалися санаторії, лікувальні установи з повним комплексом медичних процедур для рухомого апарату. 

Частина курорту знаходиться на материку, частина на косі. Ціни на проживання на материку нижчі, аніж на узбережжі.

Грибівка

Курорт здебільшого популярний серед одеситів, які приїздять на відпочинок від міського життя. Частина житла розташована на високих спусках, а інша – на узбережжі. Можна знайти помешкання на будь-який смак та гаманець.

Миколаївка

Місце лише набирає популярності, адже якийсь час тому до Миколаївки приїжджади лише прихильники "зеленого туризму". Наразі на курорті можна побачити збудовані готелі, затишні кафе. Досить часто в Миколаївці можна побачити родини з дітьми, для яких чисте повітря, свіжі фрукти і овочі є більш, ніж корисними.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі