ТОП-5 екскурсій в Україні, які підвищують адреналін

27/03/2014

Сайт безкоштовних оголошень Slando склали ТОП-5 найбільш незвичайних екскурсій на території України.

Музей РВСП

На кордоні Кіровоградської та Миколаївської областей, недалеко від міста Первомайськ, розташований унікальний музей. Колись на його території дислокувалися ракети РС-22А (SS-24 Scalpel) шахтного базування. Також в музеї можна ознайомитися зі зразками ракетних двигунів, допоміжної автотехніки, макетом ядерної боєголовки, ​​ракетою Р-12 (саме вона зіграла ключову роль у Карибській кризі 1961 року) і ракетою РС-20 (SS-18 Satan), найбільш потужною на даний період. Вартість квитка складає 25 грн.

Тур в зону відчуження

Подивитися на наслідки ядерної катастрофи і побачити "мертве місто" можна у рамках екскурсії до Чорнобильської атомної електростанції. Програма передбачає відвідування міст Чорнобиль та Прип'ять, а також оглядову прогулянку біля ЧАЕС. Вартість екскурсії - 750 грн.


Тур вихідного дня по лінії Сталіна

Дана екскурсія проходить по київському укріпленому району лінії Сталіна. Маршрут та екскурсійні об'єкти: ліси ДОТи лінії Сталіна різних типів, опори мостів та водопропускні споруди старої гілки вузькоколійної залізниці, залишки "Змієвих валів" і скіфське городище. Вартість - 80 грн.

Чаювання на злодійський малині

У музеї на молдаванці можна побачити протиатомний бункер, пройти через заводненену частину, відвідати дикі катакомби, побувати на партизанській стоянці й на бандитської малині. Ціна квитків - 110 - 400 грн.


Катакомби - каменоломні в Миколаєві

Щодо походження миколаївських катакомб існіє безліч легенд.

Перша версія полягає в тому, що всі багатокілометрові тунелі під мостом походять від недобудованого водопроводу XIX століття.

Друга версія приписує будівництво катакомб туркам під час перебування у тунелях ятаганів.

Третя версія полягає в тому, що для будівництва Миколаєва було потрібно багато каменю. Його добували недалеко від забудовуваної частині міста - в межах Миколаївського півострова. У результаті утворилися глибокі і розгалужені катакомби, які, внаслідок природного розширення міста, опинилися під його будинками. Вартість - 100 гривень.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі