ТОП-5 фестивалів Києва, які ваблять тисячі туристів

10/07/2017
Мистецтво, література, гастрономія, музика - фестивальний рух у Києві набирає обертів. Різні майданчики (у приміщенні та просто неба) почергово або навіть одночасно збирають багатотисячну аудиторію. Із кількістю відвідувачів розширюється й географія гостей: Україна, Європа, США.
  
Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 масштабних фестивалів, які вже збирають багатотисячну аудиторію:
 
Музичний фестиваль Atlas Weekend заснований в 2015 році. Його основна мета - розвиток фестивальної культури в країні, залучення іноземних туристів в Україну й популяризація української музики у світі. Atlas Weekend 2017 за 5 днів зібрав понад 300 000 відвідувачів.
Місце проведення: Національний комплекс "Експоцентр України".
 
"Країна мрій" - міжнародний фестиваль етнічної музики, започаткований у 2004 році з метою утвердження української національної самобутності та презентації кращих представників української й світової музики.
З 2004 року року фестиваль відвідало близько 1 млн.осіб з понад 30 країн світу.
Місце проведення: Печерський ландшафтний парк "Співоче поле".
 
ГОГОЛЬFEST — щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Програма фестивалю складається з п'яти напрямків: театр, музика, кіно, література та візуальне мистецтво.
Аудиторія - близько 120 000 осіб.
Місце проведення: Національний комплекс "Експоцентр України" (раніше у НКММК "Мистецький Арсенал").
 
"Вулична їжа" - його основна мета - змінити ставлення до вуличної їжі, підвищити культуру її приготування та споживання, популяризувати вітчизняних виробників продуктів харчування.
Аудиторія - близько 55 000 відвідувачів за два дні.
Місце проведення: Арт-завод "Платформа".
 
Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал" - найбільша подія у Східній Європі, що поєднує літературу та мистецтво. Щороку у фестивалі беруть участь понад 200 визначних українських і міжнародних письменників, митців і експертів книжкового ринку. 
Аудиторія за п’ять днів у 2015 році склала понад 60 000 відвідувачів.
Місце проведення: НКММК "Мистецький Арсенал". 

Вибір редакції
Більше відео
Коментарі