ТОП-10 київських парків

26/04/2014

Маріїнський парк

Один із найбільш популярних столичних парків, який поєднує красу природи та архітектурні елементи.

Саме тут знаходиться відомий Міст закоханих. 

Дістатися до парку можна пішки від станцій метро "Арсенальна" або "Майдан Незалежності".

Співоче поле

У ландшафтному парку досить часто проводять квіткові виставки, фестивалі, концерти. Прекрасне місце для відпочинку як з друзями, так з родиною. До Співочого поля можна дійти з станції метро "Арсенальна" у бік Києво-Печерської Лаври та Музею Великої Вітчизняної Війни.

Парк імені Тараса Шевченка

Незважаючи на те, що це найменший парк столиці, в ньому можна розслабитися, подумати, сидячи на лавочці і насолодитися природою в самому серці великого мегаполіса. Парк розташований поблизу університету Тараса Шевченка, тому тут досить часто можна зустріти студентів. В парку часто влаштовують танцювальні заходи під відкритим небом.

Володимирська гірка

З Володимирської гірки відкриваються неймовірно красиві види Києва, зокрема, історичний район столиці - Поділ. До парку можна дістатися, вирушивши від станцій метро "Поштова площа" або "Майдан Незалежності".

Парк Дружби народів

Величезний за площею парк поряд з Московським мостом підходить як для пікніка, так і для звичайних прогулянок, а також для активного відпочинку. Парк поділено на кілька зон: дитячу, водно-спортивну, пляжну та меморіальну. 

Парк "Феофанія"

Пам'ятка садово-паркового мистецтва державного значення. Парк поєднує прекрасну природу і сучасний ландшафтний дизайн. Доїхати до парку можна від станції метро "Либідська" тролейбусом № 11 або маршрутним таксі №156 до зупинки "Метрологічна".

Парк "Кіото"

Парк приваблює жителів столиці, насамперед, знаменитою кілометровою алеєю сакур, ставком із водоспадом, галявинами ірису та дивовижними мостиками, які ведуть до острівця. Знаходиться парк між станціями метро "Чернігівська" та "Лісова".

Голосіївський парк

Гармонійне місце для прогулянки на самоті, родинного пікніка та розваг у шумній компанії. Для любителів здорового способу життя - спортивні майданчики, для найменших відвідувачів - дитячі майданчики, атракціони, для книжкових фанатів - бібліотека. У парку є ставки, озеро й різномаїття рослин. Парк знаходиться неподалік від станції метро "Голосіївська".

Сквер Гейдара Алієва

На вул.Глибочицька, в районі станції метро "Лук'янівська", розкинувся прекрасний сквер, який відкрили зовсім недавно - подарунок азербайджанського народу мешканцям столиці. Тут можна познайомитися з традиційними для Азербайджану деревами: магнолією, кленом, тисами, сакурою, айвою, барбарисом, кизильником, сливою й акацією, а також помилуватися багатоярусним водоспадом. 

Парк "Відрадний"

Тут також можна гарно відпочити, посидіти на лавочках, прогулятися алейками і красивим містком через озеро. Для дітей і батьків у парку передбачені ігровий майданчик і прогулянковий потяг із двома вагончиками. Парк чекає на відвідувачів за адресою: вул. Героїв Севастополя (станція метро "Шулявська").


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі