ТОП-10 гідних альтернатив відпочинку в Криму (ч.1)

11/04/2014

1) Одеса - клуби, пляжні дискотеки, смачна й різноманітна кухня

Купатися і приймати сонячні ванни можна без особливого розмаху на пляжах "Дельфін" та "Ланжерон", "Аркадія".

Вечірній променад можна здійснити уздовж морського порту, Потьомкінським сходам; відвідати Оперний театр й повечеряти в одному з гостинних місцевих ресторанів.

2) Скадовськ і Залізний порт (Херсонщина) - місце для відпочинку з дітьми та друзями

Скадовськ більше підійде для відпочинку з дітьми: неглибоке море і тепла вода. Залізний Порт підійде для відпустки в компанії друзів - розважальні заклади, дискотеки, проте холодніша вода у морі.

 

3) Вінницька область - еко-туризм й "дубайські" фонтани

Села Губник, Канава або Гармаки - в них є все для спокійного й розміреного відпочинку, там міська суєта відступає, а натомість - з'являється почуття єднання з природою.

Проживання можливе як в комфортабельних котеджах з усіма зручностями, так і в справжніх хатах-мазанках. Можна цілими днями пити парне молоко, їздити на конях, смажити шашлики, милуватися природою в альтанках на свіжому повітрі, відпочивати в гамаку або на сіннику.

 

4) Львів - місце романтики та кавового магнетизму

Львів прекрасний у будь-який час року, до нього можна вирушати і на короткий вікенд, і на тижневу відпустку. Помилуватися видом з ратуші, піднятися на Замкову гору, посидіти в львівській кав'ярні і прогулятися вузькими вуличками, вдихнути атмосферу міста за часів Австро-Угорської імперії.

 

5) Кам'янець-Подільський (Хмельницька область) - місце, де дихає історія

Краса цього міста в його багатій історії. Саме тут розташовано понад 200 важливих історико-архітектурних пам'яток. Найголовніша з них - середньовічний замок. Візитною карткою міста є Замковий міст і фортеця.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі