Тизер мультфільму "Мавка. Лісова Пісня" презентують на фестивалі в Ансі

12/06/2017

Європейська прем’єра першого тизеру повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» відбудеться 15 червня на найбільшому світовому ринку анімаційного контенту MIFA, який традиційно проходить в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі.

О 17:00 на стенді №4D.05, який представить українську анімаційну індустрію, зберуться представники найбільших світових телевізійних холдингів, кінопрокатники, інвестори, байєри, дистриб’ютори і продюсери, щоб першими побачити тизер повнометражного анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня", над створенням якого працюють студія Анімаград і FILM.UA Group (реліз запланований на 2019 рік).

В тизері творці мультфільму представлять головну героїню фільму, душу і берегиню лісу Мавку, її друга і помічника, кумедного Котожаба, запросять відвідати лісовий світ та заповітну галявину, де росте магічна Верба, яку від людей оберігає головна героїня. Також буде продемонстрована низка візуальних рішень фільму: магічні татуювання, якими вкрито обличчя і руки Мавки, прекрасне вбрання, вигадане для лісової німфи художницею по костюмах фільму Ольгою Навроцькою, і багато інших оригінальних знахідок. Спеціально для мультфільму всесвітньо відомі українські музиканти «ДахаБраха» написали основну музичну тему стрічки, почути її можна буде і в тизері.

Офіційна частина вечора продовжиться коктейльною вечіркою, під час якої гості зможуть не тільки поспілкуватися з продюсерами фільму Іриною Костюк, Єгором Олесовим і Анною Єлісєєвою, а й отримати від них унікальні подарунки: автентичні українські вінки з живих квітів, а також тимчасові татуювання, аналогічні тим, що прикрашають Мавку в мультфільмі. Татуювання виконані у технології доповненої реальності — за допомогою програми для смартфонів, вони «оживають» і перетворюються в природні стихії миттєво на екрані телефону. Спеціально для проекту їх розробив продакшн Signal Red.

Національна прем’єра тизеру анімаційного фільму відбудеться цього липня на кіноринку Одеського Міжнародного Кінофестивалю.

Міжнародний фестиваль в Ансі існує понад півстоліття. За цей час він став культовою подією у світі анімації, а здобуття гран-прі фестивалю "Кристала Ансі" за значущістю прирівнюють до отримання "Оскара". Під своїм брендом фестиваль об’єднує відомий ринок анімації MIFA і низку важливих галузевих подій. Цього року в рамках фестивалю стартує Всесвітній саміт Women in Animation ("Жінки в Анімації"), головним спонсором якого виступить The Walt Disney Studios. Взяти участь у події організатори саміту запросили продюсера мультфільму "Мавка. Лісова пісня", Ірину Костюк.

 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі