Kyiv Coffee Festival 3.0

26/03/2017
1-2 квітня на території Арт-заводу Платформа відбудеться третій фестиваль Kyiv Coffee Festival - єдиний в Україні захід, який об'єднує професіоналів кавового світу, національні чемпіонати та любителів кави.

Kyiv Coffee Festival стане першим у 2017 році фестивалем наймасштабнішого українського гастро-проекту Ulichnaya eda (два попередні фестивалі зібрали близько 20 000 шанувальників кавового напою). 

Декілька десятків талановитих бариста будуть створювати кавові мікси і авторські напої на основі кави, змагатися у заварюванні кави "альтернативними" немеханічними методами, познайомлять відвідувачів із безліччю кавових девайсів - пуроверамі, кемексамі, дріперамі і сифонами.
 
Цьогорічний фестиваль стане платформою для 5 національних чемпіонатів в різних категоріях, судити які будуть сертифіковані міжнародні судді. Переможці змагань представлятимуть Україну на світових чемпіонатах й боротимуться за звання найкращого з представниками з понад 30 країн.

Крім видовищних чемпіонатів, Kyiv Coffee Festival подарує можливість кожному гостю спробувати напій, приготований різними способами, дізнатися про всі його смакові нотки й самому оволодіти азами кавової майстерності.

Більше відео
Коментарі