Тетяна Протчева представила у Лондоні вишивку Glow Art

07/05/2019

Засновниця бренду Glow Art Ukraine та майстриня у техніці вишивки, яка світиться у темряві, Тетяна Протчева, взяла участь у міжнародній виставці LondonCats: International Show and Expo, яка відбулася 4-5 травня у Лондоні.

Відвідувачі стенду майстрині змогли на власні очі побачити різні аксесуари із вишитими у техніці Glow Art котами, а також власне символ виставки, який Тетяна вишила спеціально до заходу. 

Glow Art - нове явище в українській культурі, яким Тетяна Протчева здивувала весь світ - її вироби з успіхом продаються в різних країнах світу. У 2010 році у Києві майстриня відкрила Музей вишивки, де проводить майстер-класи, а рік потому "сяючий" напрямок мистецтва вишивки увійшов до "Книги Рекордів України" (картина-рекордсмен "Ісус Христос у терновому вінці").

Також Тетяна відома вишиванням QR-кодів - на рушнику "Божник" майстриня вишила дев’ять QR-кодів, при скануванні яких можна "прочитати" цікаві факти про Україну: гімн, мапа, традиційний одяг, страви, краєвиди, гопак, українські квіти, найбільший у світі літак Ан-225 "Мрія" та збірна України з художньої гімнастики".


Більше відео
Коментарі