Тернопільчанка назбирала 320 "сальних" рецептів

01/07/2015

Ольга Чайка з Тернополя знає 320 рецептів приготування сала. 

Любов до сала жінка успадкувала від батька - той завжди тримав вдома до 10 видів "білого" золота.

Рецепти жінка колекціонує протягом багатьох років, коли назбирається чимало страв - видає книжки - світ побачили вже чотири видання.

Спочтаку рецепти Ольга збирала у родині, потім у сусідах. У 2007 році вона вже мала 50 рецептів, які оформили у першу брошуру.

Салбургер - береться житня булочка, розрізається навпіл; одна половина змащується кетчупом, інша - гірчицею; між ними кладеться сало.

Сало по-жеребківськи

Після засолювання сало підпікали в пічці, а тоді його посипали приправами і для зберігання закривали в банку.

Бочок (або шпондер) - сало маринується у тертій цибулі, посипається спеціями, а потім 15 хвилин запікається у рукаві у духовці.

"Кольорове" асорті із сала
Декілька видів сала засолити грубою сіллю. Завернути сало у полотно або білий папір (щоб увібрати зайву вологу). Дати полежати 2-3 дні (при кімнатній температурі).  
Кожен шмат очистити від солі й обваляти у спеціях: один — у червоному перці, інший – у чорному, третій - у сухій зелені, четвертий - у товченому часнику, п'ятий – у спеціальному наборі спецій до сала. 
Обгорнути у фольгу й покласти у морозильну камеру.

Гарячі бутерброди із салом
На один бік грінки намастити томатне пюре. Поки грінки вбирають пюре, зробити начинку – однакову кількість порізаного сала і цибулі приправити спеціями (на смак), вбити яйце і добре збити. На бік грінки, який з томатним пюре, викласти невелику кількість суміші й на гарячу пательню.

Порятунок для старого сала
Сало проварити у молоці - рідину доведеться, звісно, вилити, але сало набуде нового смаку.

Джерело


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі