Так виглядає мапа "100+ крутих місць Києва"

07/11/2016

Національний банк України, трамвай № 12, який вже понад 100 років їздить в Пущу-Водицю, пам'ятник Михайлу Грушевському, велотрек, мечеть, ВДНГ, Золоті ворота - ці та інші пам'ятки можна знайти на мапі "100+ крутих місць Києва", яку презентували 5 листопада у столичному арт-закладі "Остання барикада". 

Автор проекту - Юля Бевзенко, засновниця екскурсійного бюро "Секретний дворик", ілюстрації до мапи створила Анфіса Хлєб. Робота на створенням карти тривала 3,5 місяці.

"Київ дуже великий і це перший крок до знайомства з ним. Я хочу, аби люди побачили місто таким, яким його бачу я. За одну двогодинну екскурсію неможливо показати все, тому я об’єднала 100 найкрутіших місць в одній карті, щоб усіх охочі змогли здійснити мандрівку містом самостійно", - коментує авторка.

Окрім пам'яток, на мапі позначені: кав'ярні, ресторани, магазини, два маршрути (прогулянка Подолом та Lazy Sunday). На зворотній стороні мапи зазначена корисна інформація для гостей міста: вартість проїзду у метро, головні станції столичної підземки, мобільні оператори, номери виклику таксі та сайти новинних ресурсі.

Також до карти додаються спеціальні картки, які протягом року можна обміняти на вхідний квиток на фестиваль "Вулична їжа" та "Кураж базар", картка із гастрономічним маршрутом закладами відомого ресторатора Дмитра Борисова, де на власників картки чекає смачний сюрприз. 

На початку грудня має вийти англомовний варіант мапи.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі