Свята творчості у Древньому Києві

14/05/2015

16 травня у "Парку Київська Русь" відбудеться фестиваль "Весна у Київській Русі", в якому візьмуть участь творчі фольклорно-етнографічні колективи та сольні виконавці Київської області. Танці, спів, театралізовані виступи та акробатичні трюки – це все можна буде побачити у програмі фестивалю. Різноманітні поробки декоративно-прикладного мистецтва майстрів Київщини утворять яскраву виставку на вулиці майстрів.

17 травня Древній Київ проведе третій фестиваль молодіжної творчості "Славниця". Учасники заходу будуть змагатись у двох видах вокального жанру – фольклорному та естрадному. Прозвучать і народні пісні в сучасному аранжуванні.
Танцювальні колективи порадують народними, сучасними та спортивними танцями. Гості свята побачать й інші форми творчого самовиразу – театри моди, вуличні театри, номери циркового мистецтва. Організатори обіцяють здивувати і прикладним мистецтвом – найрізноманітніші майстер-класи та уроки з народних ремесел і промислів стануть корисними і цікавими для гостей Древнього Києва.

Окрім дійства, що розгорнеться на центральній сцені Парку, буде багато можливостей для активного відпочинку та змістовного проведення часу – різноманітні майстер-класи (зокрема, гончарство, ковальство, слов’янська каліграфія, декупаж та інші), кінні прогулянки – верхи та в екіпажах, тири, в яких можна потренуватися у стрільбі з лука, метанні сокир та ножів. А ще можна провести чудову фотосесію в історичних костюмах та здивувати друзів і близьких у своїх акаунтах соцмереж.

Ціна квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Деталі на сайті parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі