Сумський державний університет у ТОП-200 UI GreenMetric 2013

27/01/2014

Сумський державний університет став першим серед українських вузів, який потрапив до Тoп-200 кращих університетів світу за версією міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric 2013. Такий успіх завдячує реалізованим проектам з питань збереження енергії, зміни клімату, утилізації відходів тощо.

Наприкінці 2013 року університет став одним із семи українських вищих навчальних закладів, які отримали підтримку Європейського інвестиційного банку щодо проекту «Енергоефективний університет», а міжнародна компанія QS оцінила діяльність університету з соціальної спрямованості в 5 зірок, у тому числі в екологічному напрямі.

Розробником міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric є Індонезійський університет (University of Indonesia), що входить до еліти університетів світу за версією компанії QS. Екологічний рейтинг IU GreenMetric акредитований міжнародною організацією рейтингового аудиту IREG та складається з більше ніж 40 індикаторів, які оцінюють розвиненість «зелених» технологій в університетах світу.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі