Школа у Бергамо закінчила четвертий навчальний рік

06/07/2016

У червні 2016 року у Суботній школі "Квіти України" (м.Бергамо, Італія) четвертий раз пролунав останній дзвоник, пише "Молодий буковинець".

Після урочистостей діти змогли придбати книги, солодощі, предмети мистецтва, сувеніри на ярмарку. Сплачували за товари "євриками" - зеленими квадратиками, якими дітей оцінювали.

"Дітям дуже сподобалося. Вони побачили, що старання, плідна робота має практичну нагороду, яку можна отримати як сувенір чи скуштувати", - каже засновниця та директорка школи Вероніка Руснак.

Окрім навчання (читання, писання, спілкування українською), школа бере активну учать у благодійних акціях та культурних проектах: "Діти наших героїв", пісенний фестиваль"Червона рута", свято "Різдвяна зірка", захід "Наш Тарас Шевченко" (у День відкритих дверей), концерт "Родинне вогнище": Тепер нам доручили організувати фестиваль української культури "Укро-2016", який відбудеться у жовтні в Бергамо (минулоріч свято відбулося у Мілані). Це доручення дуже почесне, але й відповідальне та складне, адже потрібно подбати про колективи, зібрати їх з Північної Італії, організувати приміщення, пошити костюми, декорації, організувати музичний супровід тощо".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі