Стартап із пошуку донорів крові переміг у Стокгольмі

09/04/2016

Інтелектуальна система пошуку донорів крові YouDonor (розробники - команда ДонорUA) перемогла на конкурсі Startup Weekend: Social Innovation, який проходив у Стокгольмі з 18 по 21 березня.

YouDonor - це використання усіх сучасних комунікаційних каналів для залучення донорів: соцмереж, месенджерів, розумних систем оповіщення та таргетованих розсилок. Система розумних ботів може автоматично відповідати на запитання донорів, розсилати повідомлення, слідкувати за певними медичними показниками донора та автоматизувати деякі процеси (наприклад, зарезервувати місце в центрі здачі крові чи повідомити про те, що центр буде додатково працювати в суботу).

ДонорUA – автоматизована система залучення донорів крові, основна мета якої – встановити швидкий контакт "донор – реципієнт". Проект також спрямований на координацію донорів крові та пропаганду безоплатного донорства в Україні. Переглянути презентацію можна тут.

Startup Weekend об'єднує у своїй мережі понад 150 країн, за весь час свого існування допоміг зібратися 23 000 стартап командам. За 54 години Хакатона ідея стає прототипом. Можна прийти зі своєю ідеєю і зібрати для неї команду або прийти вже зі своєю командою. 

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі