Стала відома програма КМКФ "Молодість" 2016

18/10/2016

З 22 по 30 жовтня у Києві відбудеться 46-й раз Міжнародний кінофестиваль "Молодість".

Цього року організатори отримали близько 2 000 з понад 80 країн світу. Крім фільмів, які надходили через форму заявок, учасників активно відбирали на таких фестивалях, як Каннський, Берлінале, Локарно, Карлові Вари, Гдиня, Плзень, Золотурн тощо. Всього на "Молодості" покажуть близько 250 фільмів.

У міжнародній конкурсній програмі буде представлено 12 повнометражних і 17 короткометражних фільмів з Франції, Бельгії, Швейцарії, Польщі, Данії, Німеччини та інших країн.

Досить велика й позаконкурсна програма фестивалю, в рамках якої відбудуться прем'єри таких українських фільмів як "Мустафа" Ахмеда Сарихаліла, "Futureinpast" Олександра Шапіра і "Лобановський назавжди" Антона Азарова. Також глядачі побачать нове французьке і німецьке кіно. Продемонструють литовські і скандинавські фільми. Угорська програма складатиметься з картин, присвяченим темі Угорської революції 1956 року.

Фестиваль відкриє фільм-учасник Венеціанського кінофестивалю "Життя" Стефана Бриз (Франція), а на закритті глядачам покажуть картину "Послеобраз" Анжея Вайди (Польща).

Кінопокази будуть проходити в кінотеатрах "Київ", "Жовтень", "Кінопанорама", "Сінема-Сіті", "Планета Кіно".

У муніципальних кінотеатрах будуть організовані безкоштовні сеанси для незахищених верств населення.

Більш детальну інформацію щодо фільмів, показів та локацій можна отримати на офіційному сайті фестивалю.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі