Стадіон-господар фіналу Ліги чемпіонів успішно пройшов інспекцію УЄФА

06/03/2017

У 2018 році головна спортивна арена України - НСК "Олімпійський" - вперше в історії країни прийматиме фінал Ліги Чемпіонів з футболу. Для перевірки технічного стану стадіону 28 лютого Київ відвідали інспектори УЄФА.

Зокрема, комісія проінспектувала:

- серверну кімнату, справжнє серце стадіону, де збирається вся інформація систем життєзабезпечення стадіону (управління турнікетами, пожежною безпекою, холодильними камерами, освітленням);

- кімнату із контролю за футбольним полем (для догляду за газоном використовують норвезьку світлову конструкцію, яка дозволяє газону бути смарагдово-зеленим навіть на початку березня. 192 лампи створюють ефект штучного сонця. Подібне освітлення сприяє гарному фотосинтезу і правильному розвитку трави);

- спеціальні кімнати з ґратами - для фанатів, які порушуватимуть порядок (чотири камери: дві - для жінок, дві – для чоловіків).

Загалом ревізори залишилися задоволеними побаченим.  

За інформацією, окрім спортивного свята, на відвідувачів чекають різноманітні концертні програми, квести, ярмарки, конференції. Під час фіналу планують також влаштувати грандіозне шоу, якого Європа ще не бачила. У зв'язку із цим УЄФА висунув додаткові вимоги, які стосуються, зокрема, технічного забезпечення (світло, звук) та екології. 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі