Співпраця лікарів Івано-Франківська та США стає тіснішою

03/05/2014

Лікарі Івано-Франківська будуть співпрацювати зі своїми американськими колегами. Таке рішення було прийнято після проходження головним лікарем українського міста Тарасом Масляком навчання за престижною програмою "Sabit" (програма Президента США та першого Президента України, метою якої є підвищення рівня управлінських знань для керівників різних галузей: охорони здоров’я, освіти, культури, бізнесу, тощо).

У ході перебування в США українцю вдалося домовитися про співпрацю між медичними училищами і університетами Івано-Франківська та Сполучених Штатів - у найближчому майбутньому на навчання до престижних навчальних закладів США поїдуть івано-франківські студенти і викладачі.

"Ми домовилися про розробку декількох програм з матеріально-технічного забезпечення медичних установ Івано-Франківська - поліклінік та стаціонарів. Йдеться про реабілітаційне, діагностичне та функціональне медичне обладнання. Наші спеціалісти поїдуть до Сполучених Штатів на навчання. Ми проводитимемо консультації щодо важких хворих, особливо з вузьких спеціальностей. Особливу увагу звернемо на розвиток кардіології, надання екстреної медичної допомоги", – прокоментував Т.Масляк.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі